Ačiū! | Rasa Budbergytė

Ačiū!

Nuoširdžiai dėkoju visiems už pasitikėjimą ir paramą, balsuojant Seimo rinkimuose. Daugiau nei 26 tūkst. balsų daugiamandatėje ir per 2,5 tūkst. balsų Verkių rinkimų apygardoje, man, kaip politikos naujokei, yra labai svarbus įvertinimas, įpareigojimas ir padrąsinimas eiti toliau, prisidedant prie patrauklesnės ir teisingesnės Lietuvos kūrimo!
 
Laikysiuosi savo išsikeltų tikslų, kad Lietuva būtų veržli ir kurianti šalis, kurioje kiekvienas gyventojas galėtų jaustis užtikrintai. Investicijos į žmogų – didesnis užimtumas jaunimui ir vyresnio amžiaus žmonėms, galimybes persikvalifikuoti, sąlygos kurti ir pradėti savo verslą, užsiimti savarankiška veikla – liks pagrindiniais mano prioritetais.
 
Politinio kelio pradžia nebuvo lengva, tačiau šiandien kaip niekada esu tvirtai apsisprendusi toliau juo žengti. Neabejoju, kad ir opozicija gali būti demokratinės valstybės progreso variklis. Savo žinias ir patirtį pasitelksiu, vykdant parlamentinę kontrolę. Prižadu, kad itin atidžiai stebėsiu ir žadamą „pokyčių“ politiką, stengdamasi neleisti jos aklai įgyvendinti valstybės silpniausiųjų ir pažeidžiamiausiųjų sąskaita!
 
Darkart dėkoju už palaikymą. Bendromis jėgomis ieškokime sprendimų, kurie padės Lietuvai augti ir stiprėti, o jos žmonėms gyventi, nesibaiminant rytdienos!